Seven Summits, Klub Zdobywców Koron Ziemi, Korona Ziemi i Wulkanów Ziemi, Korona Wulkanów Ziemi, Volcano Seven Summits, GOPR, PTTK, PTT, 7S, 7VS, Polski Związek Alpinizmu

Klub Zdobywców Koron Ziemi

Motto

   W życiu często tak bywa, iż po zakończeniu pewnego etapu pojawia się myśl: "co dalej? Przecież trzeba się piąć wyżej, wyznaczać sobie nowe cele i realizować je". 
  Z tego względu po zakończeniu kilku projektów europejskich postanowiliśmy zrobić coś więcej i zamarzyć o zdobywaniu szczytów na innych kontynentach.
  W ten sposób zrodziła się idea założenia Klubu Zdobywców Koron Ziemi. Po ponad roku przygotowań udało się sfinalizować tę myśl. W dniu 11.11.2022 r. oficjalnie powstał pierwszy w Polsce (możliwe, że również na świecie) Klub Zdobywców Koron Ziemi, którego pomysłodawcami i założycielami są: Roman Kowalkowski i Marcin Majchrzak.
Jednym z najważniejszych celów powstania pierwszego i jedynego
Klubu Zdobywców Koron Ziemi jest zapisanie pierwszego Polaka i Polki na liście zdobywców "Korony Ziemi

i Wulkanów Ziemi" ("Seven Summits and Seven Volcanic Summits"),
a wcześniej na liście zdobywców "Korony Wulkanów Ziemi".

Odznaka klubowa Klubu Zdobywców Koron Ziemi

c.d.

   W celu motywacji do dalszego podróżowania, dokumentowania swoich osiągnięć, rywalizacji, a przy tym też dobrej zabawy dla Klubowiczów
i sympatyków powstały dzienniki wypraw-książeczki „Korona Ziemi”, "Korona Wulkanów Ziemi" i "Zdobywca Gór Świata" oraz odznaki.
  Klub Zdobywców Koron Ziemi wyznaje motto, iż „każdy z nas ma własny Everest...”. Promujemy odpoczynek na łonie natury, nowe przyjaźnie, nowe pomysły i wysiłek w celu osiągnięcia szczytu. Każdy Klubowicz czy Sympatyk sam określa swój najwyższy szczyt (przysłowiowy własny Everest). Jesteśmy przede wszystkim aktywni, ambitni, pomocni i chętni do działania.
Dołącz do nas i ciesz się życiem!
  Poza wymienionymi projektami w przygotowaniu są "Zdobywca Wulkanów Świata" i "Korona Świata" (obejmująca najwyższe miejsce-szczyt w każdym państwie na kuli ziemskiej).


Dane kontaktowe

adres:
Klub Zdobywców Koron Ziemi
Poland, 43-100 Tychy
ul. Dąbrowskiego 40
skr. poczt. 105
telefon: +48 736 015 996
email:
kontakt@koronyziemi.pl
witryna:
www.koronyziemi.pl
fb:
KlubZdobywcowKoronZiemi

Serdecznie zapraszamy do zdobywania odznak Korony Ziemi, Korony Wulkanów Ziemi i kolejnych...
w ramach Klubu Zdobywców Koron Ziemi :)

© Copyright Klub Zdobywców Koron Ziemi & CS & RK 2023 - All Rights Reserved, Image License: iStock, Shutterstock, RK

Made with ‌

Easy Website Builder