Seven Summits, Klub Zdobywców Koron Ziemi, Korona Ziemi i Wulkanów Ziemi, Korona Wulkanów Ziemi, Volcano Seven Summits, GOPR, PTTK, PTT, 7S, 7VS, Polski Związek Alpinizmu

Klub Zdobywców Korony Europy - Klubowicze

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIA ODZNAKI
EUROPEJSKIE
+ POLSKIE
BLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KPir I i KPir II
BLACHA
KGŁE
BLACHA
WKT
Ewa A. P.Tychy201918
mała złotasrebrna2*brązowa2*brązowa2*brązowa2*brązowasrebrna-
Władysław K.Tychy2019---------
Roman K.Trzebinia201925+13mała złotasrebrna2*srebrnasrebrna_brązowasrebrna_mała złota2*brązowasrebrnabrązowa
Andrzej Koczur Międzyświeć20197popularnapopularnabrązowa_srebrna----srebrna
Łukasz Kornatka Knurów201915srebrnabrązowasrebrna_srebrnabrązowa_brązowa---platynowa
Ewa Krakowiak
Nowa Sól2019---------
Andrzej Kuśnierz
Racibórz20193+1brązowapopularna------
Mateusz Bochenek Mieroszów20191popularna-------
Jarek Sobota Wrocław20191popularna-------
Alan Kowalczyk Warszawa2019---------
Grzegorz Urgacz
Gdańsk201911duża_złotasrebrna-
mała_złota_-----
Michał Mielniczuk Warszawa20193+3popularnapopularna-----brązowa
Dariusz Schuppik Zabrze20191popularna-------
Maria Bończek
Poznań20191popularna-------
Anna MielniczukWarszawa20192+3popularnapopularna------
Joanna Pabis-RomańczykGorlice20199brązowapopularna-/brązowa--srebrna/-popularnasrebrna
Grzegorz PodkulPustyny20194duża_złota-------
Wilchelm PieszkaSkoczów20193popularna-2*brązowa-----
Dariusz BrzeźniakGliwice20204+4popularnapopularna-/brązowa----brązowa
Marcin Buraczyński
Smolec20200+1--------
Monika Buraczyńska
Smolec20200+1--------
Żaneta Byczkowska
Skierniewice20201+1popularna-------
Adrian Byczkowski
Skierniewice20201popularna-------
Sylwester Markowski
Dąbrowa Górnicza2020---------
Tomasz WarachimWrocław2020---------
Szymon Kucharski
Poznań20201+4-------brązowa
Marta KucharskaPoznań20201+4-------brązowa
Andrzej Zawacki
Wołomin20200+4--------
Wojciech Golis
Łódź20200+1--------
Bartosz Golis
Łódź2020---------
Tomasz NowakZakrzewo20204brązowabrązowa------
Antoni NowakZakrzewo20203brązowapopularna------
Robert JanikDzierżoniów2020---------
Urszula ŹródłowskaSiemianowice Śląskie20203brązowapopularna------
Adriana SeńkowPrudnik20206brązowabrązowa-srebrna_----
Tomasz KowalikTrzebinia20206popularnapopularna2*brązowa----srebrna
Kazimierz JanotaJastrzębie Zdrój20204+2popularna-2*brązowa----brązowa
Piotr
Stukan
Horyniec
Zdrój
20207brązowabrązowabrązowa_srebrna-----
Jacek
Łapiński
Łódź20209srebrnasrebrnabrązowa_srebrna-----
Michał
Marczyk
Łódź20200+3--------
Beata
Herman
Katowice2020---------
Mirosław
Pietruszka
Iłża2020---------
Mariusz
Buczek
Kłaj20202--2*brązowa-----
Waldemar
Jaworski
Sosnowiec202015srebrnabrązowabrązowa_srebrnabrązowa_brązowa_brązowa_brązowapopularnasrebrna
Artur
Hasior
Krasne
Potockie
2020---------
Monika
Wasiek
Gniezno2020---------
Peter
Dunajcik
Bratislava (Słowacja)202027duża złotamała złota2*srebrna2*mała złotasrebrna_brązowa_srebrnasrebrna
Krzysztof
Mrozowski
Katowice2020---------
Rafał
Socha
Swarzędz2020---------
Grzegorz
Królak
Biery,
Świętoszówka
20202---srebro-----
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I
i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA KPir I i KPir IIBLACHA
KGŁE
BLACHA
WKT
Maciej
Głów
Kraków2020---------
Grzegorz
Kowalski
Olsztyn20203srebrna-------
Zygmunt
Brodniewicz
Skarżysko-
Kamienna
20200+6--------
Zbigniew
Gębka
Katowice2020---------
Krzysztof
Lis
Ostrów
Wielkopolski
2020---------
Sylwia
Giżycka
Dzierżoniów20200+4--------
Stanisław
Łupina
Willich (Niemcy)20204brązowapopularna-brązowa_----
Jan
Suchecki
Bojanowo20204--------
Szymon
Stukan
Łódź2020---------
Wojciech
Trzebiński
Łódź2020---------
Wojciech OlearczykKłaj20200+9--------
Michał SzczepańskiWarszawa20203------brązowabrązowa
Weronika SzczepańskaWarszawa2020---------
Ryszard SiennickiWarszawa20201-------brązowa
Krzysztof KowalskiWarszawa20201-------brązowa
Krystian GolińskiCzchów20200+2--------
Lucjan GrytWodzisław Śląski20200+1--------
Przemyslaw GrytWodzisław Śląski20200+1--------
Elżbieta KapiasGoczałkowice2020---------
Wiktor PolakCzęstochowa20200+1--------
Tomasz SołowiejRuda Śląska2021---------
Katarzyna Wolska-KmitaKraków2021---------
Maciej KmitaKraków2021---------
Teresa CzerskaPionki20210+5--------
Andrzej PieszczochSanok20216+3--2*brąz---popularnazłota
Jadwiga BorekSanok20210+3--------
Wiktor CyranTrzebinia2021---------
Andrzej GierlataTychy20213+3popularna------srebrna
Tomasz TuszyńskiGliwice20213popularnapopularna----popularna-
Marek CzyżykGolasowice20210+4--------
Łukasz ZawidzkiGranowiec20211-------brązowa
Mariusz PrzyjaznyBłaszki2021---------
Dariusz PiekarzGorlice20212+3-------srebrna
Tomasz
Smoliński
Warszawa

20217brązpopularna2*srebro-----
Sebastian
Kuciel
Imielin20216---srebro_----platynowa
Arkadiusz DudaKraków2021---------
Marian MarzokHohenhameln
20217brązowabrązowa----popularnasrebrna
Ewa KościelniakRaba Wyżna
20214-------platynowa
Nevena Sladaković
Kraków20211--brązowa_-----
Krzysiek Morawski
Otwock2021---------
Piotr MorawskiOtwock2021---------
Sebastian DomianOlszyny2021---------
Rafał RozparaŁabędziów
20210+2--------
Ewelina Grochala-RozparaŁabędziów
20210+2--------
Gabriel RozparaŁabędziów
20210+2--------
Mikołaj RozparaŁabędziów
20210+2--------
Daniel DziemieraŚwiętochłowice2021---------
Janusz TrochimŻory2021---------
Kacper ManikowskiKrzeptów2021---------
Agnieszka ManikowskaKrzeptów2021---------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KPir I i KPir II
BLACHA
KGŁE
BLACHA
WKT
Anna Simko
Jastrzębie Zdrój
2021
---------
Remigiusz Simko
Jastrzębie Zdrój
2021---------
Artur Wanatowicz
Sosnowiec
20213-------złota
Maciej
Kopij
Sztum
20211popularna-------
Kornelia KopijSztum
20211popularna-------
Aneta KopijSztum
20211popularna-------
Krzysztof
Wojewodzic
Roczyny20212-brązowa_brązowa------
Dariusz WojewodzicSułkowice20212-------srebrna
Danuta AdamskaNysa2021---------
Bogusław MajdaNysa
2021---------
Paweł SzewczykNida2021---------
Łukasz Szewczyk
Nida
2021---------
Halina Kułakowska Olkusz2021---------
Magdalena RachubińskaŁódź2021---------
Bartłomiej KuropatwaŁódź2021---------
Marek
Krajewski
Prudnik20212brązowa------srebrna
Urszula MajochKłodzko2021---------
Jan Czesław MajochKłodzko2021---------
Natalia WitalecKraków2021---------
Jakub MędralaBestwina2021---------
Aleksandra ŻmudaKraków2021---------
Kacper ZającKraków2021---------
Irek ZającKatowice2021---------
Katarzyna KaczmarczykGliwice2022---------
Łukasz LiwerskiŚwięciechowa2022---------
Aleksandra ŚwiderekWrocław2022---------
Rafał ŚwiderekWrocław2022---------
Mirosław CzaplińskiFrombork2022---------
Michał ŁętekBędzin2022---------
Mirosław BoguszNowy Sącz20222-------srebrna
Stanisław WrzosPolkowice2022---------
Barbara WawrzyniakChrzanów2022---------
Piotr StebelSkoczów20222brązowa-------
Rafał ŁamaczJaworze20223srebrna-------
Robert BubulaTymbark2022---------
Jerzy BuczyńskiWarszawa2022---------
Irena RóżalskaBielsko- Biała2022---------
Ewa SojkaRybnik- Boguszowice2022---------
Jolanta BywalecBrzeg Dolny2022---------
Paweł CholewaBrzeg Dolny2022---------
Adam BiłgorajskiSzczecin20222brązowa-------
Aleksandra SpyraBlachownia2022---------
Piotr GrygielCzechowice-Dziedzice2022---------
Henryk OleksyWarszawa2022---------
Łukasz MazurekSkawina2022---------
Maria StopiakRabka Zdrój2022---------
Cezary Marcin JędrzejewskiWarszawa2022---------
Robert GenstyLubomia2022---------
Henryk CzurakWierzbno2022---------
Maria BaranowskaDomasław2022---------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Strona uzupełniana co miesiąc

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane lub użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIASTO DATA WSTĄPIENIALICZBA ODZNAKBLACHA KEBLACHA KUEBLACHA
KK I i KK II
BLACHA
KA I
i KA II
BLACHA
KGD I
i KGD II
BLACHA
KPir I i KPir II
BLACHA
KGŁE
BLACHA
WKT
Zofia BaranowskaDomasław2022
---------
Bernadeta BaranowskaDomasław2022---------
Janina KrólDomasław2022---------
Jarosław MazurPołomia2022---------
Michał KurekPaniówki2022---------
Bernard PaprotnyNędza2022---------
Łukasz SmużnyWałbrzych2022---------
Pamela WoźniakWieliczka2022---------
Jędrzej WysokińskiPasłęk2022---------
Szymon KusarekKraków20223srebrna-------
Robert HurkałaBilcza2022---------
Patryk ChmielnickiMikołów2022---------
Emilia KulczyńskaKonin2022---------
Jacek KulczyńskiKonin2022---------
Tomasz JakubowskiKostrzyń nad Odrą2022---------
Michalina JakubowskaKostrzyń nad Odrą2022---------
Joanna ŚlaźKostrzyń nad Odrą2022---------
Dagmara LemańskaKościelna Wieś2022---------
Sebastian RadtkeDopiewiec/Ruczaj2022---------
Elżbieta JanikRzeszów2022---------
Michał MargielewskiBędzin2022---------
Jagoda AmiławskaBędzin2022---------
Piotr KrogulecWrocław2022---------
Paweł ZawiślanTrzetrzewina2022---------
Beata Stępień-JaszowskaNiemcz20225popularnapopularnabrązowa_brązowa---popularna-
Krzysztof JaszowskiNiemcz20225popularnapopularnabrązowa_brązowa---popularna-
Aleksandra ManderlaKatowice2022---------
Jacek ManderlaKatowice2022---------
Greta Anna ManderlaKatowice2022---------
Franciszek ManderlaKatowice2022---------
Eryk ManderlaKatowice2022---------
Anna KandoraZabrze2022---------
Danuta ŚwiątekBrzeg Dolny2022---------
Dawid JamrózKolbuszowa
2022---------
Agata PotworaSędziszów Małopolski2022---------
Tobiasz TęczarStrzyżów2022---------
Bartosz ZapałowskiPrzemyśl2022---------
Barbara Zielińska-WoźnicaWilczyce2022---------
Kalina WoźnicaWilczyce2022---------
Piotr BudzyńskiNowy Sącz2022---------
Edward KotlińskiWrocław2022---------
Mariusz Pietrusiński
Kraków20221-------brązowa
Tomasz ZuberAachen
2022---------
Joanna Hylewska-Barańska
Opole2022---------
Patryk HolerekBielsko-Biała
2022---------
Stanisław PietrusińskiKoziegłowy
2022---------
Rafał ProkopRadom2022---------
------------
------------
Czekamy na Ciebiei Twoje osiągnięcia31.12---------
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

© Copyright Klub Zdobywców Koron Ziemi & CS & RK 2023 - All Rights Reserved, Image License: iStock, Shutterstock, RK

Made with ‌

Website Design Program